en

YGA Projeleri

Bilim Seferberliği

Bilim Seferberliği çocuklara bilimi sevdirmek için YGA’nın başlattığı bir sosyal sorumluluk projesidir. Türkiye’nin her köşesindeki ihtiyaç sahibi köy okullarına en son teknolojiyi anlatanBilim Setleri gönderilmektedir.

Sosyal Medya

YGA Girişimleri

WeWALK

Tüm görme engellilerin sosyal hayata tam bağımsız ve eşit katılımını hayal ediyoruz. Bu nedenle, WeWALK ile görme engellilerin bağımsız hareketini kolaylaştıran, yardımcı teknolojiler geliştiyoruz.

Sosyal Medya

YGA Girişimleri

Twin

Twin 2017’de Türkiye’de kurulmuş, uluslararası bir eğitim teknolojileri girişimidir. Twin’i kurduğumuzda, çocukların doğasında olan merak duygusunu beslemeyi, çocuklara bilimin kolay ve eğlenceli olduğunu göstermeyi hayal ettik.

Sosyal Medya

YGA Girişimleri

TYT

Temiz Yaratıcı Teknolojiler (TYT) 2009 yılında kurulmuş, rejeneratif bir gelecek için akıllı ve yenilenebilir enerji teknolojileri geliştiren teknoloji şirketidir. Temiz enerjiye erişimi kolaylaştırmak için hibrit yenilenebilir enerji sistemleri geliştirir.

Sosyal Medya

YGA Girişimleri

Piri

Piri, mobil uygulama üzerinden dijital turlar sunan bir seyahat teknolojileri girişimi. İnsanların benzersiz ve inovatif bir deneyimle, dünyayı özgürce keşfetmelerine ve keşif ruhunu canlı tutmalarına yardım ediyoruz.

Sosyal Medya

YGA Girişimleri

UP School

Teknolojide rol model kadınlar yetiştirmek için kurulan bir eğitim teknolojisi girişimidir. Kadınlara teknik donanım ve özgüven kazandırarak kariyerlerine başlama olanağı sağlar.

Sosyal Medya

YGA Girişimleri

PoiLabs

PoiLabs, en büyük IBeacon ağlarından birine sahip bir teknoloji girişimidir. İç mekan analizi, yakınlık pazarlaması ve iç mekan navigasyonu gibi konum tabanlı hizmetler sunar.

Sosyal Medya